O firmie

SOLIDNY WKONAWCA

Zakład ślusarski – ALPE Bydgoszcz

Zakład ślusarski ALPE jest nowoczesną firmą usługową świadczącą usługi w zakresie ślusarki metalowej. Wykonujemy konstrukcje stalowe o różnorakich gabarytach, widniejące w galerii zdjęć. Pracujemy na atestowanych materiałach oraz markowym sprzęcie. Jedną z najważniejszych części naszego sukcesu jest prężny i zgrany zespół profesjonalistów. Poparciem ich skuteczności są uprawnienia zgodne z europejskimi normami EN 287-1. Swoją ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw pracujących w oparciu o zasadę kooperacji zakładowej. Naszym celem jest uproszczenie procesów produkcyjnych i redukcja kosztów naszych partnerów handlowych.
Przygotowujemy wszystkie detale wykorzystywane dalej w procesach produkcyjnych i dostarczamy je własnymi środkami transportu. Na życzenie Klienta cynkujemy konstrukcje ogniowo w klasach C3, malujemy proszkowo oraz natryskowo.

Świadczymy szeroki wachlarz usług, wykonujemy między innymi:

  • konstrukcje i podkonstrukcje nośne klimatyzatorów;

  • elementy konstrukcyjne hal składowych, myjni, zadaszeń (tj. słupy wsporcze, podesty robocze z kratkami pomostowymi, odboje ogrodzenia);

Ponadto współpracujemy z zakładami przetwórczymi i produkcyjnymi. Obsługujemy przede wszystkim zakłady papiernicze, drzewne, przemysł motoryzacyjny i energetyczny, kopalnie odkrywkowe, spalarnie śmieci, wysypiska. Zakres usług obejmuje wyposażanie, serwis maszyn i urządzeń oraz produkcję elementów typowych dla danych gałęzi przemysłu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

Twoje zamówienia będą wykonywane z najwyższą dokładnością0%

KONTAKT

ALPE Ślusarstwo Kooperacyjne

ul. Lidzbarska 8
85-148 Bydgoszcz

+48 606 11 10 10
filip@alpe.pl